-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-

Forum by TheDy ;x & bebe
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie xSkandaLici xD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
butterfly




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/02/2010

reclamatie xSkandaLici xD Empty
MesajSubiect: reclamatie xSkandaLici xD   reclamatie xSkandaLici xD Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 1:30 am

Nume admin: Scandalici
Acuzat pentru : Suferinta
Ce a facut adminul: mi-a dat ban
Povestea e simpla,eram putini..6 playeri p d2_2x2 la vot a iesit snow..a bagat deluxe ..pana aici e bn..dar se gandise el k suntem km multi p o asemenea mapa..nu are loc omu d desfasurare si a bagat inferno...Din cunostintele mele..si stiu k am dreptate..inferno este o mapa pt cel putin 5-5 ..am incerkt sa ii explic acest lucru,sa ii spun k e o mapa prea mare pt kti suntem..dar el nu a vrut sa imi aprecieze sfatu,mi-a zis sa tac..eu nu am tacut si am insistat p treaba asta..mi-a dat gag si am continuat sa ii spun cu u@ k nu am intentii rele dekt sa ii explic c are d facut k nu stie sa admineze..asa k domnu mi-a dat ban :|
Sus In jos
TheDy
Administrator
Administrator
TheDy


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

reclamatie xSkandaLici xD Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie xSkandaLici xD   reclamatie xSkandaLici xD Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 3:53 pm

Dap stiu am primit reclamatie si de la aurel_strunf tot in privinta asta ca a schimbat harta la 2 vs 2 parka nu mai stiu ce mia zis...
Nu ramane sa ii scot adminu sau sa ii scad adminu co 2 grade mai putin pana se potoleste.

reclamatie xSkandaLici xD Counte10
Sus In jos
https://cslg.forum.st
 
reclamatie xSkandaLici xD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model reclamatie admin
» Reclamatie pentru adminul *-BMW-*
» Reclamatie Admin: Liga
» ~~~ RecLaMaTie AsUpRa AdMiNiLui **-BMW-**
» Reclamatie adminului Aleku

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=- :: General :: Reclamatie la privinta adminilor-
Mergi direct la: