-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-

Forum by TheDy ;x & bebe
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Unban W@llh@cker

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Unban W@llh@cker Empty
MesajSubiect: Unban W@llh@cker   Unban W@llh@cker Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:20 pm

Nickul Tau:Evancescen | W@llh@cker
Numele adminului:Fetizza sau cum se scrie :-?
Ip tau:89.47.159.221
Pentru ce ai primit Ban:ban primit pe nedrept (acuzat pe nedrept de aim) fara poze fara nimic
Data si ora : 06.06.2009 ora undeva la 21:40


(aveam 13 - 0 la scor toata lumea "huoo codatu" asa se intampla cand joci la sunet si ai casti de 2milioane cu configuratie la calculator super buna,ma rog)Aici intervin cu o alta intrebare .Nu va instruiti adminii sa faca poze ? am cerut lucru asta express pe server " Vreau Poze/Demo" orice pentru ca stiam ca voi fi incriminat.In alta ordine de ideti Am vazut ca e ceva frecvent deci ma rog,dati admini la toti copiii din lumea asta chinuiti de soarta si care se cred zei in acest joc.



-W@llh@cker-
Sus In jos
TheDy
Administrator
Administrator
TheDy


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 30/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Unban W@llh@cker Empty
MesajSubiect: Re: Unban W@llh@cker   Unban W@llh@cker Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 7:09 pm

Ce sa ii ceri lu' FitZOaSa ea decat ban stie sa dea rade nu stie sa faca poze hai ca tiam scos eo BANU!
Sus In jos
https://cslg.forum.st
 
Unban W@llh@cker
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unban Mee!!
» Unban-r@R3Sh
» unban adrian10
» Unban linked mc :*
» vreau unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=- :: General :: Cerere unban-
Mergi direct la: