-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
CsLeague.SyTeS.nEt :X:X:X Ati ales un sv bun pentru admine faceti cerere pe forum :X

Inregistrati`va pe Forumul noStru! Bafta la frage :X
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=-

Forum by TheDy ;x & bebe
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 banurii aiurea!!!!

In jos 
AutorMesaj
alex 3> sad

alex 3> sad


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 23/04/2009

banurii aiurea!!!! Empty
MesajSubiect: banurii aiurea!!!!   banurii aiurea!!!! Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 9:39 am

Numele adminului:Osiris
Acuzat pentru?:pt banurii aiurea

Ce a facut adminul?:poi adminu imi face poze shi peste cateva minute imi da ban..nare rost sa intru in de detalii zambeste
Cu respect alex 3> sad
Sus In jos
alex 3> sad

alex 3> sad


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 23/04/2009

banurii aiurea!!!! Empty
MesajSubiect: Re: banurii aiurea!!!!   banurii aiurea!!!! Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 10:04 am

Inteleg ca nu ma placetii,,uni ma urasc" asta e nu se poate sa ma placa totii, dar uni sa nu aiba respect cheers Osiris e obsedat de mine nu poate ajunge in top 1...e un fragar ..daca tot ma face codat...sa mi se aduca la instintare dovezile care le are ....ca is permite sa dea banurii!!!Eu nu am nimic personal cu el dar se vede ca nu se ea masurii aici rezuma ca nu ma plac adminii......de Ex erau pe sv , dany , tigae , ady , geo,fitzoasa .....osiris imi dadea ban...admini nu faceau nimik....shi dany de cand ti-am zis pe mess de osiris..tot iei masuri de 1 sapt rade in fine .....Mie mi-a parut bine sa joc pe sv vostru , imi cer scuze daca am jignit pe cineva suparat dar cred ca cel mai bine ar fi pt totii sa nu mai intru pe sv........mam saturat sa tot aud ca se eau masurii asupra adminilor ce fac greselii:) si nau bunul simt pe sv........Cu respect alex 3> sad sper sa avetii grija de voi ,pacat ca sa ajuns aici dar asta e suparat toate cele bunee spers sa ne mai auzim Adora
Sus In jos
 
banurii aiurea!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=[ CsLg.LinkPc.NeT ]=- :: General :: Reclamatie la privinta adminilor-
Mergi direct la: